SEE YOU IN HELL
NOVINKY | KONCERTY | KAPELA | HUDBA | MERCH | ARCHIV | ODKAZY | KONTAKT 


13.6.2017

Další štace za náma, tentokrát Uničov - díky Kriminalität crew a smrt všem, kdo nedošel! Pokoncertní party v Úsově, jak už to máme poslední dobou ve zvyku, mocná. Pozdravy parťákům z Encore!

Hned na začátek července nás čeká ValMez, následně pak Trutnov a Obscene Extreme Fest 2017. SEE YOU IN HELL!23.5.2017

Tak máme za sebou Punx Picnic festival v Praze. Bylo to opět velké! Děkujeme v první řadě Fear Of Extinction gig crew za pozvání a zdravíme tímto všechny účinkující kapely, které byly opravdu masakrální. Dále pak patří naše díky Havranovi a Peťce za pohostinnost, která byla tak mocná, že jsme to tak tak ustáli! Díky i vám všem v kotli za podporu!

Uvidíme se již tento pátek v Uničově a opět očekáváme párty jak se patří a řádnej kotel před náma.


Nějaký videa opět na youtube kanálu a fotky se objeví v archivu.

27.4.2017

Máme za sebou kvalitní víkend po boku drtičů kostí HOW LONG?! Bylo to náročné, ale současně skvělé. Touto cestou patří velké díky zejména rodině Turečkovic a celým HOW LONG?, všem okolo klubu Dziupla a Acafé, Twiggimu, ... A samozřejmě vám všem, co jste přišli zapařit.
Rovnou můžete špíznout tři nová videa z pátečního koncertu na našem youtube kanálu, přičemž hned na prvním odkazu je premiérově nejnovější song "V krajině šílenství".

Nějaké foto se snad časem objeví v archivu. HELL!


26.3.2017

Cheers! Díky všem, co jste přišli na tento ročník akce „Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci“. Roztočili jsme to všichni na plnej kotel! Zvuk byl jak z pekla, jedna kapela trumfovala druhou, a sklenička též byla! Někteří se probudili se ztrátou kreditu, někteří se probudili na letišti a někteří odešli domů bez různých částí oblečení. Punk as fuck style!

Všechno toto (zejména však vaše účast) nás přesvědčilo v tom, že budeme pokračovat v této akci i příští rok, kdy chceme přiložit pod kotel a přitáhnout nějakou tu zahraniční „STAR“. Takže buďte ve střehu! Myslíme, že už teď se máte na co těšit.

Spoustu fotek můžete najít v archivu. Nejbližší koncerty, kde se můžeme vidět jsou Cieszyn a Čadca (SK), see you ...!

1.3.2017

Máme za sebou první tři akce v tomto roce. Velké díky patří samozřejmě vám všem, kteří  jste nás přišli podpořit, a samozřejmě též Mikemu a Kanárovi za koncert v Kladně, Paayovi za koncert ve Vídni a Kubovi za koncert v Bratislavě.

V archivu najdete i pár fotografií.

Další akce, na které nás můžete vidět na živo, je „Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 6“ na našem domovském místě na Yachtu: https://www.facebook.com/events/205484293248333


30.12.2016


Budějce opět nezklamaly! Díky vám všem!

Fotky můžete shlédnout zde https://www.zonerama.com/Skalik/Album/2503677

První flek, kde se můžeme vidět v roce 2017 je Kladno. A to již za týden. Více info v sekci koncerty.
Vložena též nejnovější verze plakátu na OE festival a na únorový koncert na EKH ve Vídni.

Peklo s vámi i v příštím roce!


  

14.12.2016    KBB máme úspěšně za sebou!

Veliké díky vám všem, kteří jste nás přišli v sobotu podpořit!!!

Opět se ukázalo, že „fenomén“ Killed by Brno neztratil nic ze svého lesku. Cca 250 vás to jen dokazuje! Velice si vážíme vaší podpory a atmosféry kterou jste vytvořili!

Všechny kapely předvedly opravdu hrubé sety a byly naprosto vynikající! Zvuk masakrální! A párty též! Děkujeme!!!

Hlavně též Tomovi a Pacovi za zvuk a celému kolektivu Yacht club! Též velice děkujeme amatérskému sportovnímu týmu DIE KÜCHE za jídlo pro kapely, které bylo naprosto delikátní!

Nezapomeňte na sobotu 18.3.2017, kdy nás čeká další ročník „Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci“! Info již brzy!

Atmosféra jest zachycena na našem youtube kanálu a nebo ve fotografiích zde.

Již se velice těšíme na další akci do Českých Budějovic!
1.12.2016    SEE YOU IN HELL hrne dál

Kapela SEE YOU IN HELL obnovuje činnost v nové sestavě. První koncert odehrajeme 10.12.2016 na domovském festivalu Killed by Brno, který bude věnován vzpomínce na Filipa.

V současné době se tvrdě připravujeme na živá vystoupení a pracujeme na novém materiálu. Informace o chystaných akcích již najdete v příslušné sekci. Průběžně se pokusíme doplnit informace na této webové stránce.

Díky všem za podporu, uvidíme se na koncertech!